SeaNora.lv

PakalpojumiKompānija Seanora Baltic piedāvā Jums multimodālo kravu pārvadājumu organizācijas kompleksos pakalpojumus pa visu pasauli.

 

Jūras konteineru pārvadājumi ir ļoti populāri, par cik tas ir visizdevīgākais un izplatītākais kravu piegādes veids. Ieinteresēti jūras pārvadājumos ir tie, kuri regulāri pārvadā lielu apjomu kravas lielos attālumos – FCL- pilna iekraušana un LCL – komplektētā iekraušana – nelielas kravas daudzums, kas var tikt kombinēts ar citām kravām, kā rezultāts, samazinās kravas piegādes izmaksas.

Jūras konteineru pārvadājumiOptimālu jūras konteineru kravas pārvadājumu veidu izvēlās atkarībā no faktoru kopuma: - kravas rakstura, - laiks, kurā kravu nepieciešams varbūt -galamērķa valstī

Pie konteineru pārvadājumu optimizācijas, nepieciešama pastāvīga informācijas apmaiņa, kas ļauj adekvāti reaģēt uz pārvadājumu noteikumu izmaiņām. Šim mērķim kompānija Seanora Baltic izmanto plašu partneru tīklu visā pasaulē.

Seanora Baltic starptautisko konteineru pārvadājumu darbinieki sniegs konsultācijas visos jautājumos, saistītos ar pārvadājumiem, operatīvi sniegs visu nepieciešamo informāciju par likmēm un iespējamiem maršrutiem un jūras kravu konteineru pārvadājumu īpatnībām. Kompānijas darba galvenais princips ir cenšanās izprast visas klienta vajadzības un nodrošināt pienācīgu servisu kravu transportēšanā. 

 

 

Starptautiski automobiļu pārvadājumi nepieciešami kravu transportēšanai pa Eiropas Savienības valstīm, Baltkrieviju, Ukrainu un Krieviju uz vietām, kas ir tālu vai, kurām nav tiešas satiksmes ar ostām vai dzelzceļa stacijām.

Starptautiski automobiļu pārvadājumiKompānija Seanora Baltic var sniegt sekojošos virzienus minētajā pakalpojumu sektorā:

- Pilna iekraušana (Full Truck Load)

- Komplektētā vai daļējā iekraušana (Groupage, part-loads)

- Bīstamu kravu piegāde ( ADR)

- Piegāde no durvīm līdz durvīm

- Importa/eksporta kravu muitas noformēšana

Seanora Baltic starptautisko automobiļu pārvadājumu darbinieki sniegs konsultācijas visos jautājumos, saistītos ar pārvadājumiem, operatīvi sniegs visu nepieciešamo informāciju par likmēm un iespējamiem maršrutiem un auto kravu pārvadājumu īpatnībām. Kompānijas darba galvenais princips ir cenšanās izprast visas klienta vajadzības un nodrošināt pienācīgu servisu kravu transportēšanā.  

 

 

Sakarā ar vispasaules globalizāciju, avio kravu pārvadājumi ieņēmuši vienu no vadošajām pozīcijām nelielu, bet steidzošu kravu pārvadājumos

avio kravu pārvadājumiKompānija Seanora Baltic, ejot kopsolī ar laiku, piedāvā saviem klientiem avio kravu pārvadājumus uz jebkuru zemeslodes punktu. Tā kā mums ir plašs partneru tīkls visā pasaulē, mēs piedāvājam operatīvu jebkuru kravu piegādi, tai skaitā izmantojot pakalpojumu „no durvīm līdz durvīm”. Uz šodienu pats pieprasītākais kravu avio piegādājumu virziens ir Āzijas un Amerikas valstis.

Seanora Baltic avio kravu pārvadājumu darbinieki sniegs konsultācijas visos jautājumos, saistītos ar pārvadājumiem, operatīvi sniegs visu nepieciešamo informāciju par likmēm un iespējamiem maršrutiem un avio kravu pārvadājumu īpatnībām. Kompānijas darba galvenais princips ir cenšanās izprast visas klienta vajadzības un nodrošināt pienācīgu servisu kravu transportēšanā.  

 

 

Kravu pārvadājumi ar dzelzceļa transportu uz šodienu ieņem lielāko kravu pārvadājumu tirgus daļu, sakarā ar to, ka pēc apjoma lielu dzelzceļa kravu kravu pārvadājumi ir paši pieejamākie ekonomiskajā plānā.

Kravu pārvadājumi ar dzelzceļa transportuVēl to priekšrocība ir tajā apstāklī, ka dzelzceļa pārvadājumus raksturo pats augstākais drošības līmenis, kas ir ļoti svarīgi darbā ar vērtīgām kravām. Dzelzceļa kravu pārvadājumi ir viens no mūsu kompānijas darbības virzieniem, un mēs esam gatavi piegādāt līdz galamērķim jebkuras kravas, tai skaitā negabarīta un smagas kravas.

Dzelzceļa kravu pārvadājumi tiek veikti ar vagoniem, konteineriem un platformām. Konteineru dzelzceļa pārvadājumi tiek izmantoti galvenokārt vērtīgu un trauslu kravu transportēšanai, kaut arī var tikt izmantoti standarta kravām.

Seanora Baltic kravu pārvadājumi ar dzelzceļa transport darbinieki sniegs konsultācijas visos jautājumos, saistītos ar pārvadājumiem, operatīvi sniegs visu nepieciešamo informāciju par likmēm un iespējamiem maršrutiem un dzelzceļa kravu pārvadājumu īpatnībām. Kompānijas darba galvenais princips ir cenšanās izprast visas klienta vajadzības un nodrošināt pienācīgu servisu kravu transportēšanā.